Jak náramky nosit?
Na náramky jsme vždy opatrní a při nasazování je rolujeme, nikdy neroztahujeme. Přes noc si náramky sundávejte a můžete si je buď pod polštář nebo položte do tmy, nikdy nenechávejte náramek na přímém slunci. Pokud máte pocit, že Vám náramek nedělá dobře na psychickou i fyzickou kondičku, tak si na náramek zvykejte pomalu.
Jak pečovat o náramky z minerálů?
Šperky pravidelně očišťujte od prachu, špíny a to měkkým hadříkem, případně v čisté vodě, bez saponátů. Kameny by jste nikdy neměli nechat mastné, zaprášené, či špinavé. Pokud čistíte náramek pod tekoucí vodou a máte na něm ocelovou/ze stříbra ozdobu, vysušte ji hadříkem. Pokud náramky nemáte na ruce, neměly by se navzájem dotýkat. Pokud jich necháte více na sobě třeba v misce, mohou se navíc poškrábat.
Jak prodloužit životnost náramku?
Kameny a moře: Mnoho kamenů lze také namočit do slané vody – a některé tak i vyčistíte. Musíte je ale vždy co nejdříve poté opláchnout čistou, sladkou vodou a ideálně i jemně osušit.
Kameny a nošení na prudkém slunci: Můžete nosit kameny, které se na přímém slunci i nabíjejí, kameny neprůhledné.
Sprchování a koupel s náramky: Náramky před osobní hygienou odložte. Škodí jim jakékoli sprchové gely a mýdla.

Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /web/htdocs5/athemiscz/home/www/wp-content/themes/reflector/template-parts/footer/footer-modern.php on line 1
Celkem: